N00338 | Prodej atypického ateliéru, 102 m², ul. Pivovarská, Praha 5 - Smíchov G

Pivovarská, Praha 5, Praha mapa
8 320 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme atypicky řešený ateliér, který se nachází v 1. podlaží rezidenčního projektu “U Náplavky” v ulici Pivovarská, Praha 5-Smíchov, celková výměra nemovitosti je 102m². Ateliér sestává ze tři samostatných neprůchozích místností, dvě ze kterých mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem a ve třetí jsou připravené rozvody odpadů, vody a již připravena místnost pro realizaci další koupelny. Významnou výhodou je, že v každém pokoji jsou připraveny koncovky vody a odpadu pro instalaci kuchyňského koutu. To poskytuje příležitost investorům nebo oborům, kde potřebujete v každém pokoji koupelnu.

Pouhá minuta chůze dělí obyvatele rezidence od nejbližší tramvajové zastávky Na Knížecí. O pár kroků dál najdete známé autobusové nádraží i vstup do metra (B) Anděl, díky kterému můžete pohodlně cestovat po Praze. Láká vás něco speciálního? V tom případě se namísto tramvají vydáte novým přívozem. I jeho zastávku najdete pár kroků od domu. O něco dál, přesto ne daleko, můžete na Smíchovském nádraží nasednout na vlak a nechat se unášet z města směrem kolejí.

Klidná ulice Pivovarská nabízí krom klidného spaní i parkování bez zbytečného dobrodružství. Řidiče jistě potěší i blízkost dopravních tepen, jako Strahovský tunel nebo tunel Mrázovka.

Rezidence je obklopena restauracemi, do kterých se sjíždí gurmáni z celé Prahy a každá mezinárodní kuchyně tu má své zastoupení. Pro milovníky čerstvé zeleniny, ovoce a poctivých výrobků je určen protější břeh Vltavy, na kterém se pravidelně pořádají farmářské trhy. Samozřejmostí jsou mateřské, základní ale i střední a vysoké školy v rozumné vzdálenosti od rezidence. Cestou ze školy mohou vést kroky rovnou do legendárního Sportovního klubu Smíchov. Studenty i literární nadšence nadchnou i dvě pobočky knihovny, kde najdete tu pravou knihu pro posezení na blízké Smíchovské náplavce, Petříně nebo na jednom z přilehlých smíchovských ostrovů.

Ateliér je ideální pro podnikatele, kteří chtějí investovat do ubytovacích služeb jako AirBnB apod., kde je možné nemovitost pronajímat rozděleně jako tři samostatné 1+kk jednotky, jednu jednotku 3+kk nebo dvě jednotky 1+kk a 2+kk. Další zajímavou možností, která tato doba požaduje je kombinace bydlení a homeoffice. Díky skvělé dispozici lze ateliér kombinovat jako kancelář a byt 2+kk dohromady, kompletně od sebe oddělené. Stačí pouze dohotovit jedny dveře v chodbě jednotky.

Ateliér je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotečním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za nejlepších tržních podmínek. Při rychlém jednání možná sleva.

Pro více informací navštivte naše stránky nebo kontaktujte makléře.

  • Dispozice bytu:Atypický
  • Podlaží v domě:1
  • Počet podlaží v domě:4
  • Celková podlahová plocha:102 m2
  • Druh objektu:cihlová
  • Stav objektu:po rekonstrukci
  • Vlastnictví:osobní
  • Energetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná


Prodávající makléř

Penelope

MUDr. Hamdam Nasimov

Kontaktní formulář