N00452 | Prodej rodinného dvojdomu 2 x 6+kk, 167 m², v obci Klokočná, okres Praha - východ B

Klokočná mapa
24 800 000 Kč (za nemovitost)
cena je k jednání plus provize RK

Nabízíme k prodeji dvě bytové jednotky o dispozici 6+kk, v rodinném dvojdomu o 2NP. Každá bytová jednotka sestává z vstupní haly, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou s přímým vstupem na terasu a do zahrady s jižní orientací. Průčelí obývacího pokoje je od podlahy prosklené po celé délce, vzniká tak velmi příjemný pohled do zeleně na zahradu. Dále se v 1NP nachází technická místnost, pracovna a koupelna, schodišťová hala s prostorem pod schodištěm. Ve druhém nadzemním podlaží je ložnice a pokoj pro hosty, ze kterých vedou dveře na balkón. Jsou zde také dvě koupelny a dva dětské pokoje. V podkroví je další úložný prostor. Užitná plocha každé jednotky je 167,7 m2, z toho je 78,5 m2 první nadzemní podlaží a 2NP je 89,2 m2. Užitná plocha terasy je 22,2 m2. Ke každé bytové jednotce náleží 2 parkovací místa.

Na stavbu byly použity nejmodernějších technologie a nadstandartní materiály tj. protihluková dřevěná okna s izolačními trojskly, zdivo Porotherm s kontaktním zateplením, podlahové teplovodní vytápění tepelným čerpadlem, regulovatelné v každé místnosti, EZS, vestavěná světla, venkovní osvětlení, posuvná el. brána a videotelefon u vstupu. V obci se letos buduje kanalizace, momentálně je jímka. Kolaudace bude v červenci 2021. Dům se prodává v provedení shell and core - finální úpravy si nový majitel dokončí dle vlastních požadavků.

Představujeme Vám moderní bydlení v obci Klokočná s nádherným výhledem na krajinu, čistým vzduchem a krásným životným prostředím. Vzdáleností 8 min. autem do Říčan u Prahy a 25 min. do centra Prahy. V okolí je nespočet možností pro volnočasové aktivity. Obec Klokočná s nadmořskou výškou 502m společně se sousedními obcemi Říčan je známá čistým vzduchem a zatímco v zimě je již i na okraji Prahy inverzní počasí, Klokočná má díky své nadmořské výšce počasí častěji slunečné. Objekt je postaven v těsné blízkosti lesa, ve kterém vede mnoho cyklotras do Říčan, Mnichovic atd.

We offer for sale two residential units with a layout of 6 + kk, in a family two-story semi-detached house. Each apartment consists of an entrance hall, a spacious living room with a kitchenette, and a dining room with direct access to the terrace and the south-facing garden. The front of the living room is glazed from the floor along its entire length, thus creating a very pleasant view of the greenery and of the garden. Furthermore, on the ground floor, there is a technical room, study, and bathroom, staircase hall with space under the staircase. On the first floor, there is a bedroom and a guest room, from which a door leads to the balcony. There are also two bathrooms and two children's rooms. There is additional storage space in the attic. The usable area of ​​each unit is 167.7 m2, of which 78.5 m2 is the first floor and the 2nd floor is 89.2 m2. The usable area of ​​the terrace is 22.2 m2. Each apartment has 2 parking spaces.

The most modern technologies and above-standard materials were used for the construction, ie anti-noise wooden windows with insulating triple glazing, Porotherm masonry with contact insulation, underfloor hot water heating with a heat pump, adjustable in each room, burglar alarm, built-in lights, outdoor lighting, sliding el. gateway and videophone at the entrance. A sewerage system is being built in the village this year, and there is currently a cistern. The approval will be in July 2021. The house is sold in shell and core design - the new owner will complete the final modifications according to his own requirements.

We present to you the modern living in the village of Klokočná with a beautiful view of the countryside, clean air, and a beautiful environment. Distance 8 min. by car to Říčany near Prague and 25 min. to the center of Prague. There are countless opportunities for leisure activities in the area. The village of Klokočná with an altitude of 502 m together with the neighboring villages of Říčany is known for its clean air and while in winter there is already inverse weather on the outskirts of Prague, Klokočná has more often sunny weather due to its altitude. The building is built close to the forest, in which many bike paths lead to Říčany, Mnichovice, etc.

 • Poloha objektu:samostatný
 • Druh objektu:cihlová
 • Stav objektu:novostavba
 • Počet podlaží v objektu:1
 • Typ domu:přízemní
 • Zastavěná plocha:167 m2
 • Užitná plocha:167 m2
 • Plocha parcely:502 m2
 • Umístění objektu:klidná část obce
 • Doprava:vlak; dálnice; silnice; MHD; autobus
 • Elektřina:Elektro - 120 V; Elektro - 230 V
 • Voda:Voda - dálkový vodovod
 • Topení:Jiné
 • Energetická náročnost budovy:B - Úsporná
 • Energetický ukazatel
  podle vyhlášky:
  č. 148/2007 Sb.


Prodávající makléř

Penelope

Naděžda Jerošenko

Kontaktní formulář